ERA-2AED152X
MFR.Part #
ERA-2AED152X
JLCPCB Part #
C2074929
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS