ERJ-1GJF3243C
MFR.Part #
ERJ-1GJF3243C
JLCPCB Part #
C20021581
Description
-55℃~+125℃ 324kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS