ERA-2AED132X
MFR.Part #
ERA-2AED132X
JLCPCB Part #
C3938314
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS