ERJ-12SF4022U
MFR.Part #
ERJ-12SF4022U
JLCPCB Part #
C3986020
Description
-55℃~+155℃ 40.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS