ERA-2AED123X
MFR.Part #
ERA-2AED123X
JLCPCB Part #
C2075200
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS