ERA-2AEC5620X
MFR.Part #
ERA-2AEC5620X
JLCPCB Part #
C2138229
Description
-55℃~+155℃ 50V 562Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS