ERA-2AEC51R0X
MFR.Part #
ERA-2AEC51R0X
JLCPCB Part #
C2138003
Description
-55℃~+155℃ 50V 51Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS