RK73G1ETTP2263F
MFR.Part #
RK73G1ETTP2263F
JLCPCB Part #
C4113767
Description
-55℃~+155℃ 100mW 226kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS