ERA-2AEC1470X
MFR.Part #
ERA-2AEC1470X
JLCPCB Part #
C4122140
Description
-55℃~+155℃ 147Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS