RC-02U1374FT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
RC-02U1374FT
JLCPCB Part #
C50146736
Package
0402
Description
1.37MΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS