ERA-2AEC1472X
MFR.Part #
ERA-2AEC1472X
JLCPCB Part #
C2139494
Description
-55℃~+155℃ 14.7kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS