ERA-2AEB7870X
MFR.Part #
ERA-2AEB7870X
JLCPCB Part #
C2089025
Description
-55℃~+155℃ 50V 63mW 787Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS