ERJ-H3ED4700V
MFR.Part #
ERJ-H3ED4700V
JLCPCB Part #
C3987720
Description
-55℃~+175℃ 125mW 470Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS