ERJ-P03F3161V
MFR.Part #
ERJ-P03F3161V
JLCPCB Part #
C4073438
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.16kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS