ERJ-U1DF1502U
MFR.Part #
ERJ-U1DF1502U
JLCPCB Part #
C1861455
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS