ERA2AEB273X
MFR.Part #
ERA2AEB273X
JLCPCB Part #
C543612
Description
-55℃~+155℃ 27kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS