ERJ-U02F7153X
MFR.Part #
ERJ-U02F7153X
JLCPCB Part #
C4127214
Description
-55℃~+155℃ 100mW 715kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS