ERA-3VEB4300V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-3VEB4300V
JLCPCB Part #
C1861545
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 430Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS