ERA-2AEB2052X
MFR.Part #
ERA-2AEB2052X
JLCPCB Part #
C2075506
Description
-55℃~+155℃ 20.5kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS