TXD2SA-24V-3-Z
MFR.Part #
TXD2SA-24V-3-Z
Description
-40℃~+85℃ 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 220V@DC 24V 2A 4ms 4ms Silver + Gold Plated - Signal Relays ROHS