ERA-2AEB2152X
MFR.Part #
ERA-2AEB2152X
JLCPCB Part #
C4314146
Description
-55℃~+155℃ 21.5kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS