ERA-1ARB7871C
MFR.Part #
ERA-1ARB7871C
JLCPCB Part #
C19616212
Description
-55℃~+155℃ 50mW 7.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS