ERJ-12SF39R2U
MFR.Part #
ERJ-12SF39R2U
JLCPCB Part #
C20019875
Description
-55℃~+155℃ 39.2Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS