ERJ-U08F1R30V
MFR.Part #
ERJ-U08F1R30V
JLCPCB Part #
C1859986
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.3Ω 250mW 400V Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS