TNPW020122K1BEED
MFR.Part #
TNPW020122K1BEED
JLCPCB Part #
C1513395
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 22.1kΩ 25V 75mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS