ERA-1AEC4221C
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-1AEC4221C
JLCPCB Part #
C20013259
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 4.22kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS