ERA-1AEB751C
MFR.Part #
ERA-1AEB751C
JLCPCB Part #
C2078453
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 750Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS