ERJ-H3EF97R6V
MFR.Part #
ERJ-H3EF97R6V
JLCPCB Part #
C4331006
Description
-55℃~+175℃ 125mW 97.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS