ERA-1AEB2320C
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-1AEB2320C
JLCPCB Part #
C2132538
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 232Ω 25V 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS