ERA-1AEB4020C
MFR.Part #
ERA-1AEB4020C
JLCPCB Part #
C2132440
Description
-55℃~+155℃ 25V 402Ω 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS