ERA-3VRB8062V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-3VRB8062V
JLCPCB Part #
C1862805
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 80.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS