PFR03S-514-FNH
MFR.Part #
PFR03S-514-FNH
JLCPCB Part #
C4102306
Description
-55℃~+125℃ 50mW 510kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS