ERA-3AEB2430V
MFR.Part #
ERA-3AEB2430V
JLCPCB Part #
C2075202
Description
-55℃~+155℃ 100mW 243Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS