ELJ-QF12NJF
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ELJ-QF12NJF
JLCPCB Part #
C6033526
Package
0402
Description
10@100MHz 12nH 2.8GHz 320mA 450mΩ ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS