EET-UQ2G391JA
MFR.Part #
EET-UQ2G391JA
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.982A@10kHz 2000hrs@85℃ 25mm 390uF 400V 45mm 510mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS