ELJ-QE3N3DFA
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ELJ-QE3N3DFA
JLCPCB Part #
C19528428
Package
0603
Description
15@100MHz 3.3nH 60mΩ 800mA 0603 Inductors (SMD) ROHS