ECE-V1CA101P
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECE-V1CA101P
Description
-40℃~+85℃ 100uF 16V 2000hrs@85℃ 6.2mm 8mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD