ERJ-U01F1403C
MFR.Part #
ERJ-U01F1403C
JLCPCB Part #
C1013918
Description
-55℃~+125℃ 140kΩ 50V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS