EEV-TG1V221UP
MFR.Part #
EEV-TG1V221UP
Description
-40℃~+125℃ 10.2mm 10mm 2000hrs@125℃ 220uF 270mA@100kHz 300mΩ@100kHz 35V ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD