UUG2G470MRQ1MS
MFR.Part #
UUG2G470MRQ1MS
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 20mm 22.5mm 400V 47uF ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS