EEV-FK1E101XP
MFR.Part #
EEV-FK1E101XP
Description
-55℃~+105℃ 100uF 2000hrs@105℃ 25V 280mA@100kHz 6.3mm 8mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD