ERJ-U06F2R32V
MFR.Part #
ERJ-U06F2R32V
JLCPCB Part #
C4210174
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 2.32Ω Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS