ERJ-P08J362V
MFR.Part #
ERJ-P08J362V
JLCPCB Part #
C2085065
Description
-55℃~+155℃ 1kV 3.6kΩ 660mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS