EEVEB2D101M
MFR.Part #
EEVEB2D101M
JLCPCB Part #
C401948
Description
-25℃~+105℃ 100uF 200V 5000hrs@105℃ 583mA@120Hz ±20% SMD Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS