ERJ-U08D56R2V
MFR.Part #
ERJ-U08D56R2V
JLCPCB Part #
C2127358
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56.2Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS