ERJ-P14F4992U
MFR.Part #
ERJ-P14F4992U
JLCPCB Part #
C4030428
Description
-55℃~+155℃ 49.9kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS