EEUTP1E332S
MFR.Part #
EEUTP1E332S
JLCPCB Part #
C408006
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
-40℃~+135℃ 18mm 2.96A@100kHz 2000hrs@135℃ 20mΩ@100kHz 25V 25mm 3300uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS