80SXE56M
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
80SXE56M
JLCPCB Part #
C1578857
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-55℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 10mm 13mm 155mA@120Hz 28mΩ 56uF 5mm 80V Polymer ±20% 插件,D10xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS