ERJ-U1DD2213U
MFR.Part #
ERJ-U1DD2213U
JLCPCB Part #
C4135247
Description
-55℃~+155℃ 221kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS