EEU-TA1E222B
MFR.Part #
EEU-TA1E222B
JLCPCB Part #
C1498504
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-40℃~+125℃ 16mm 2.168A@120Hz 2000hrs@125℃ 20mΩ 2200uF 25V 31.5mm 7.5mm ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS